Jezdecký deník 10.4.2015

11. dubna 2015 v 18:23 | Ethane |  Zápisy
Zdravím s jezdeckým deníkem! Z minulého týdne nakonec JS nepřidám,
ale nějak vám ho zkrátím v příštím článku. No, tak tedy k včerejšku... Přijela jsem o HODINU dřív, takže jsem čas využila k převlečení do jezdeckého a poté jsem popadla foťák a pro kamarádku nafotila fotky jejích oblíbených koní. Některé fotky budou zpestřovat tento článek. Poté jsem zašla do boxu k mému miláčkovi Larymu a doslova ho překrmila chlebem. Snad kvůli mě z něho nebude tlusťoušek. :D
Ve třičtvrtě jsem na třetí jsem ho šla přichystat na hodinu. Jsem z pátku velice nadšená. Larry už pod sedlem nedělá tolik kravin jako dříve a na pobídky poslouchá okamžitě. Jenom jednou si postavil hlavu a nechtěl se otočit, tak jsem ho musela násilím dotlačit a otočit ho. Pak už byl zase zlatíčko, ale stejně jsem si ho vnější kontrolovala.
V klusu chodil krásně dopředu a zároveň nepospíchal (pokud jsem to po něm vyloženě nechtěla). Hezky se při kruhu ohýbal a konečně už nekouká po všech "vejrech".

Co se týče cvalu. Ze začátku, když jsem ho v rohu měla nacválat, tak to bylo v pohodě. Ale po chvíli jsem začala nejspíše dávat nesrozumitelné pobídky, takže než jsem ho nacválala, objela jsem celou jízdárnu. Pak se to zase zlepšilo.

Abych zhodnotila mé chyby. Ve cvalu jsem si neudržela třmeny na špičce, takže mi zklouzávaly dozadu nebo vypadávaly. Ačkoliv při cválání mi to nevadilo, nemusí mi lítat všude okolo, že ne? No a potom sjednotit pobídky, aby to kůň lépe pochopil. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Đenn&Koníci Đenn&Koníci | Web | 11. dubna 2015 v 18:58 | Reagovat

Tak to jsem ráda, že se ti ta hodina povedla :).

2 Wales Wales | Web | 12. dubna 2015 v 12:20 | Reagovat

To jsem ráda že nekouká po vejrech :D :) Alespoň sis to užila. Přeju ti štěstí na dalším tréninku aby to bylo ještě lepší :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články jsou mojí tvorbou, pokud není uvedeno jinak.
Obrázky pochází z deviantart.com, pokud není uvedeno jinak.

Nic nekopírujte a nevydávejte za své - s blokováním IP adres nemám problém. ;)