Víkendové focení

5. dubna 2015 v 19:55 | Ethane |  Ethane
Dnes vás zdravím s "krátkým" článkem týkající se víkendu. V pátek jsem jeli za babičkou a dědou z máminé strany, s kterými si vůbec, ale vůbec nerozumím, takže pokaždé to je pro mě utrpení - doslova. Jediné, co můžete dělat je čumět jako volové na televizi, vejrat z okna nebo spát (snad nejlepší varianta ze zmíněných). Ale protože bydlí v jedné malinké, zapadlé vesničce obklopené pastvinami pro krávy a koně (!!!), ihned jsem neváhala a po obědě popadla foťák, omluvila se, že jdu ven a s neuvěřitelnou kuráží vyběhla z domu (když nepočítám snad hodinové nazouvání bot). Hned na kraji vesnice byla neuvěřitelně rozlehlá pastvina (bohužel) s elektrickým ohradníkem (takže veškeré hlazení koní rázem zavrhnuto). A právě k mému štěstí, hned na kraji si to pásli tři koníci - jeden hafling a dva, jejichž plemeno nebudu odhadovat (raději).


Pořídila jsem neuvěřitelné množství fotek, jediné, co mi neskutečně vadilo byl právě elektrický ohradník, který se tvářil, že je pod proudem a riskovat to vážně nebudu. Flekatý koník byl strašně zvědavý (a přítulný), takže když zjistil, že nemám žádné nekalé úmysly, nahrnul se k ohradníku a dožadoval se pohlazení. Chvíli jsem váhala, ale když jsem si všimla, že málem dostal el. ránu, bylo rozhodnuto. Ucouvla jsem a počkala, až koník poodejde a poté se znovu vrhla do fotografování.

Hafling tedy ze mne dvakrát nadšený zrovna nebyl a neustále házel vtipné grimasy, až jsem se jednou neudržela a vybouchla smíchy. Jediné co mi nepřálo, bylo počasí - zataženo. Takže zrovna neideální prostředí pro focení koní.

Tím bych to nejspíš ukončila. Jako příští článek, neznámo-kdy by měl vyjít jezdecký deníček z pátku, který mě donutil k jedné myšlence: "Co bude dál?" A ta myšlenka mi hryže v hlavě a nenechává mě klidnou. Takže pokud chcete vědět o co se jedná, vyčkejte na příští článek.

Edit.: Neuvěřitelně děkuji za tak nádhernou návštěvnost, během těch pár dní, co blog běží. Děkuji, moc si toho vážím! :)

Zbytek fotografií koní >> ZDE <<

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hanif Hanif | Web | 5. dubna 2015 v 21:15 | Reagovat

Fotky jsou opravdu nádherné. Jo jo, hodinové nazouvání bot moc dobře znám :D. Musí to být krásné, když jsou všude kolem pastviny. No a jak už jsem psala, fotky se mi hrozně líbí, všichni ti koníci jsou překrásní. Jinak se moc těším na ten článek, i já teď pořád musím přemýšlet co bude dál, takže znám moc dobře ten pocit, když tě nějaká ta myšlenka nenechá v klidu.

2 Wales Wales | Web | 6. dubna 2015 v 9:35 | Reagovat

Tak alespoň že tam je ta louka s koňmi :)) Já si většinou s příbuznými rozumím jelikož jich moc nemám. Krásné fotky ;) až dopíšu komentář kouknu se na zbytek :)) Na článek se těším, jsem zvědavá o čem přemýšlíš a tak.

3 Panda zelená Panda zelená | Web | 7. dubna 2015 v 21:08 | Reagovat

To mi až moc připomíná návštěvu dědy v chorvatsku... Ale tam nejsou ani ty ohrady, jen staré rozpadlé chatrče, takže jsem s mangou vylezla na strom a podařilo se mi skrýt na celé odpoledne :D Moc pěkně sepsaný článek i blog :) Flekáč má zajímavou hlavu :O Ten hnědák je úplně dokonalý :3 Hafoš je taky pěkný, ale na Arnyho nemá <3

4 Đenn&Koníci Đenn&Koníci | Web | 10. dubna 2015 v 20:30 | Reagovat

Ty fotky jsou krásné a už se těším na další článek :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články jsou mojí tvorbou, pokud není uvedeno jinak.
Obrázky pochází z deviantart.com, pokud není uvedeno jinak.

Nic nekopírujte a nevydávejte za své - s blokováním IP adres nemám problém. ;)