Jezdecký deník 8.5

9. května 2015 v 13:36 | Ethane |  Zápisy
Původně, mě tam měl táta jenom hodit, ale nakonec řekl, že vezme bráchu a zůstanou tam. Dovedete si představit, jak jsem byla nadšená. -_- :-D Pozn.: FB stránky blogu ZDE

Přijeli jsme a já viděla Františka, tak jsem se ho šla zeptat, jestli neví koho mám. On řekl, že neví, ale že jeho rozhodně ne, protože má jenom do 15:00, ať počkám. Hned mi bylo lépe, když jsem zjistila, že nemám jeho. :-D Tak já se vykašlala na čekání a šli jsme za Hrádkovou, která nám řekla, že budu mít normálně Larryho a budu mít Romanu ještě s jednou paní. Táta mi pomohl nasedlat a šli jsme na jízdárnu, kterou jsme měli jenom pro sebe. Paní měla Mokyho. Klus v pohodě, ale musela jsem si ho brzdit a dělat kroužky, aby jsme mezi Mokym měli rozestupy


Jak jsem byla z táty nervózní, tak mi sem-tam ujely paty a lokty, ale rychle jsem si je zase srovnala. Cval... protože paní měla cválat teprve podruhé na volno a Romana řekla, že stějně když jsem pokročilý jezdec- měla jsem jet před ní a táhnout jí. (jako mašinka :-D ). Nacválání super! Dokázala jsem držet paty dole a ANI JEDNOU mi nevypadly třmeny!!!

Už jsme dokázali obcválat klidně pět koleček bez přechodu, přecházel jen, když jsem chtěla!! Další, obrovský pokrok.
A ještě další pokrok - už jsem ho udržela na otěži a nezdrhal ze stěny. Jsem z nás mega, mega, mega, mega, mega, mega nadšená! Jenom ke konci už moc protahoval klus, takže nedokázal kvůli tomu nacválat a zabrzdit ho, no to bylo teda něco. :-D Ale dali jsme to! Cválal nádherně, můj úžasňák. Jsem z nás vážně nadšená, oba se lepšíme a lepšíme a lepšíme... :-)

Jinak dnes jsem byla na závodech, původně jsem měla fotit, ale nakonec jsem se jenom dívala a povzbuzovala. :-) A pokud si pamatujete na Rendyho: Jedna holčina na Rendym jela, jela, před tou nejhorší překážkou pro koně (byla jednoduchá, ale z neznámého důvodu se jí koně bály) se Rendy zastavil, ona spadla na hlavu a přetáhla mu otěže, on se splašil, úplně mu sjela uzdečka a začal lítat po kolbišti, ne a ne se zastavit. Málem vletěl na opracko, takže každý kdo ho znal atd. se ho snažili odchytit, stavěli se mu do cesty, jednoho týpka přimáčkl ke stěně, Verča s Anží (dvě trenérky) se ho snažili chytit, ale marně. Pak se teda zastavil. Jsem hrozně ráda, že si na tu uzdu nedupl, aby se nezabil. Byl chudák úplně v šoku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Đenn&Koníci Đenn&Koníci | Web | 9. května 2015 v 15:39 | Reagovat

Tak to jsi si to určitě užila! :)
Jsem ráda,že děláte pokroky :).
A to s koníkem jménem Rendy je mi líto, ale hlavně, že se nic nestalo :).

2 *Mushroom* *Mushroom* | Web | 17. května 2015 v 14:42 | Reagovat

Pořád si pamatuju ty časy kdy jsem na tom byla přesně jako ty. :D Cval - to byl tenkrát oříšek! A ve skutečnosti s tím občas bojuju ještě teď.. :D Každopádně nepolevuj, jednou budeš na těch závodech sama jezdit ;)

3 *Mushroom* *Mushroom* | Web | 17. května 2015 v 16:47 | Reagovat

Aha.. v tom případě se moc omlouvám - samozřejmě to nebylo tak myšleno. Určitě přeju mnoho dalších úzpěchů. :) a nezlob se. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články jsou mojí tvorbou, pokud není uvedeno jinak.
Obrázky pochází z deviantart.com, pokud není uvedeno jinak.

Nic nekopírujte a nevydávejte za své - s blokováním IP adres nemám problém. ;)