Jezdecký zápis 19.6.

24. června 2015 v 16:32 | Ethane |  Zápisy
Vítám vás u dalšího článku, tentokrát konečně u Jezdeckých zápisů. Nebudu nic okecávat, jdeme rovnou na to. ;)
Měla jsem dvouhodinovku, takže žádná sranda, ale společně jsme to ujezdili a tak nějak se podrželi, ačkoliv zlobení a chyb málo zrovna nebylo. :D Ale tak, k tomu se dostanu. Přišli jsme k boxu a, že půjdeme Larryho vyčistit. Ale to jsme nečekali jaké tam bude rušno. Ve vedlejším boxu (kde stojí Rendy) byl nával. Museli jsme čekat 25 minut než veterinářka Rendyho vyšetří aby zjistila, že má něco se zády a s nohou. Když jsme konečně mohli jít čistit, překvapilo mě, jak Larry v pohodě stojí, neokouní a v klídku si nechal nandat uzdu.
V sedle - ze začátku se nám vůbec, ale vůbec nedařilo, takže jsem pomalu propadala panice, že dvě hodiny v sedle a nic moc. Vše, ale vylepšil cval, který byl skvělý. Na pobídky reagoval okamžitě a když jsem ho pobídla ke zrychlení, skutečně se rychle rozcválal, takže skvělé. :) Kruhy zvládal bravurně, zkrátka skvělé. :)
Druhá hodina byla kurzovka u Verči (trenérka), kde jsme jezdili čtyři jezdci. Bylo to celkem chaotické, protože jedna holčina sletěla, tak jí trenérka musela vyměnit koně. Co se týče Larryho byl velmi dopředný, na což jsem zvyklá, ale dělat pořád kroužky atd. to mě teda moc nebavilo. :D Na cválání jsme šli jako druzí a cválal zase skvěle. Zkuseli jsme i na diagonále změnit směr a on to šikulka udělal přesně tak, jak měl a skvěle mě podržel, protože pro mě to byla novinka. Ani jsem ho nemusela brzdit, sám pochopil, přešel přesně kde měl a ihned nacválal se změnou směru. Jsem na nás moc pyšná. :3

A co vy? Něco nového? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliza Eliza | Web | 26. června 2015 v 13:01 | Reagovat

Tak to je suprový, že se vám spolu takhle dařilo :) Dost ti závidím, když to čtu, taky bych si někdy zase dala dvojhodinovku v sedle T_T Larry je šikula a nedivím se, že jsi na něj hrdá ;)
Jinak, co novýho? :D Tak škola je u konce, konečně pohodička! :D

2 Sidney Sidney | Web | 28. června 2015 v 13:54 | Reagovat

Když jsem jezdila ještě v normální stáji, taky mě abslutně nebavily cviky jako jsou ty kruhy atp. :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články jsou mojí tvorbou, pokud není uvedeno jinak.
Obrázky pochází z deviantart.com, pokud není uvedeno jinak.

Nic nekopírujte a nevydávejte za své - s blokováním IP adres nemám problém. ;)