Ze života příšerky 1

15. září 2015 v 18:45 | Ethane |  Ethane
(Zdravím vás :D) Nenenenenene... Co se to stalo? Aneb už i Ethane vede vede vykecávačky formou zápisů. Juj. Mám několik věcí na srdci, takže... Tak. :D Tentokrát fakt už nechci moc okecávat (bravo, Týno, co teď asi děláš, hmm?) a proto, stop - musím se dostat k tomu k čemu chci. :D


První úplně pidimidi věc kterou chci oznámit... Rozhodla jsem se, že vpravo v menu zveřejním svojí fotografii. Nějak jsem dlouho nechtěla, možná, že jí někdy odstraním, takže plakejte a litujte mě, dokud mám dost odvahy jí tu ponechat. :D Takže pozor, za zhoršení vaší mentality nijak neručím!
Ačkoli se můj stav velmi zlepšil (tak že jsem musela do školy ._.), nešla jsem na koně což mě velmi mrzí. A tím se dostávám k další věci - u Anží jsem moc spokojená, říká, že jsem se rapidně zlepšila, navíc jsem se tam seznámila s moc milou holčinou, která se mnou chodí i na školu. :D
A to je tu už další věc - ZZVJ. Je tu možnost, že bych dělala v květnu zkoušky. Přeci jenom je to ještě dost za dlouho a když se nám s holkama podaří vypilovat pár věcí, vidíme to i reálně. Ale to nechci nijak předbíhat, není to jisté a jak říká trenérka, je to na nás. :)

Ve škole to je hrůza, nějak se nedokážu vzpamatovat po prázdninách a mozek se mi nějak nechce zapnout. Takže se mi dneska podařilo p... pokakat jeden test z Matematiky, jej! A to úplně celý... Ani nevíte jak se modlím aby se přecijenom našlo něco co budu mít dobře a mě to vyšlo na trojku a ne na očekávanou pětku... :( Skvělý začátek školního roku, fakt. ._.

Jinak mám v plánu několik nových rubrik, seriálů a už mám rozepsané články, takže očekávejte i něco nového, protože mi přijde blog krapet nudný. :D Něco nového u vás? :)


>> jinak ještě jeden nový článek - recenze Vražedné Léčby
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Mushroom* *Mushroom* | Web | 20. září 2015 v 1:26 | Reagovat

Příšerky? :) mě se ta fotka líbí. :D
No držím palce jak k ZZVJ tak i ve škole.. u mě to zatím vypadá podobně, jenom jsem ještě neschytala žádnou známku.. ale ono to přijde. :D a obávám se, že už brzo. hodně brzo.
Máš pravdu.. taky bych mohla začít něco psát :D Na tvoje články jsem zvědavá. ;)

2 Hanif Hanif | Web | 21. září 2015 v 20:17 | Reagovat

Příšerka :D fotka se mi líbí :-D
Se ZZVJ ti držím palce, určitě to zkus :-)
Taky se nedokážu po prázdninách vzpamatovat a test z matiky jsem už taky pokakala :D

3 Đenn&Koníci Đenn&Koníci | Web | 3. října 2015 v 8:56 | Reagovat

Ta fotka je moc pěkná :) a na nové články se už moc těším

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články jsou mojí tvorbou, pokud není uvedeno jinak.
Obrázky pochází z deviantart.com, pokud není uvedeno jinak.

Nic nekopírujte a nevydávejte za své - s blokováním IP adres nemám problém. ;)