Jezdecký zápis 27.2. & 1.2.

5. března 2016 v 9:07 | Ethane |  Zápisy
Zdravím vás opět po dlouhé době a konečně vám sepíšu co v nové stáji. Jsem tam velice spokojená a nelituju toho, že jsem přestoupila, ačkoli Larouš mi chybí, o tom žádná, nicméně rozepíšu se o posledních dvou tréninkových dnech.

27.2.

V sobotu jsem vstávala brzy ráno, připravila si oběd a svačinu. Vše se to skládalo z rohlíku, hermelínu a asi tucty sušenek. :DD Přijela jsem zhruba na devátou a pomohla Lucce (trenérka) odnosit a postavit holkám co zrovna jezdily kavalety na klus, jednu zvýšenou a potom na cval. Odklidila jsem nepořádek z haly a Naty mě poprosila, abych jim pomohla poodnášet kavalety a stojany na venkovní jízdárnu, která je za areálem, takže všechno to tam odnosit chvíli zabralo. :D
Šla jsem si připravit Montyho, což je poník, flegmouš, takže tlačivý a nějaká holčina Radka si vzala Emičku, černou klisnu poncla. :D Poslední dobou jezdím převážně na Montym. :) Měli jsme normální drezurní trénink. Po tréninku jsem Montyho odsedlala, pořádně vyčistila a odvedla do výběhů. S holkama jsme šli se ohřát do maringotky a počkat na Naty, až si nasedlá Orinku. Šli na jízdárnu, kde jsem je točila, když trénovali zkouškový parkur.
Po tréninku jsme všechno znovu odnesli, udělali si čaj a potom šli rozdávat letáky. :D :) Ve čtyři jsem odjížděla.


S panem Montym:)) <3
S panem Montym, když jsem ho brala lonžovat ven na louku:))

1.3.

- Mája měla prázdniny, takže byla u koní už od rána. Já si brala Montyho a ona Jenny's. Vzali jsme je na trénink na ohlávce, aby se jim netupila huba od udidla a nezvykli si jezdit jen na udidle. Jezdili jsme na kruhu, Máju trénovala Terka, která se přijela podívat a mě Lucka. Monty byl jako vždy flegmouš, ale v pohodě, jen potřeboval rozchodit a hezky na tom kruhu chodil. Problém byl nacválat, ale vždy se nám to pochvíli povedlo. Jenny šla vycválat na přes celou halu a potom já na Montym. Lucka mi po vycválání sundala ohlávku a jezdila jsem jen se sedlem v klusu, dělali diagonály. Zdrhnul z diagonály jenom jednou, když jsem si ho nepohlídala tušírou a pak jsme si na obě ruce vycválali ještě bez ohlávky. Zprvu jsem se bála, že ho nezastavím nebo zdrhne, přecijenom sed není stoprocentní kontrola. Ale vše v pohodě. :) Pak jsme zkoušeli bez ničeho zastavit, což se nám povedlo až s pomocí Lucky. :D :)


A co u vás nového? Taky máte teď takové chaotické období? ? :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliza Eliza | Web | 5. března 2016 v 20:05 | Reagovat

Tak super, jsem ráda, že se ti v nový stáji líbí :) Fotka je hrozně cute :3 Doufám, že se ti tam bude líbit a dařit, že se budeš zlepšovat a postupně se s Monty stanete super kámoši ;) Držím palce :)

2 *Mushroom* *Mushroom* | Web | 6. března 2016 v 12:55 | Reagovat

Super že se ti v nové stáji líbí, přeju ať to tak zůstane co nejdéle. :) Monty je fešák. Taky máme ve stáji poníka Montyho, ale ten je menší a strakatej. :D Každopádně přeju hodně štěstí s Montym, a tak celkově :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články jsou mojí tvorbou, pokud není uvedeno jinak.
Obrázky pochází z deviantart.com, pokud není uvedeno jinak.

Nic nekopírujte a nevydávejte za své - s blokováním IP adres nemám problém. ;)